2021 Uszodaavat csapatkp

A X. Naturtex Kupa úszóversennyel avatták fel a szegedi Tiszavirág Sportuszodát a hétvégén. A BÁCSVÍZ KVSC 29 fővel vett részt a versenyen, ahol az újdonsült Európa-bajnok Szabó Szebasztián is indult. Összesen 47 egyesület 544 sportolója állt rajthoz. A csapatversenyt a hazai Szegedi Úszó Egylet nyerte, második helyen a Szentes Városi Úszó Klub, a harmadik helyen pedig a Bajai Spartacus SC végzett. A BÁCSVÍZ KVSC 13 arany-, 13 ezüst- és 11 bronzéremmel a 6. helyezést szerezte meg.

2021 Uszodaavat csapatkp 2

Éremszerzők: Albert János, Bali Dorottya, Csatári Nimród Bence, Czeglédi Diána, Farkas Janka, Kaczkó Lilien, Kiss-Pauditz Aliz, Kovács Tamás János, Mohay Janka, Mozsárik Levente, Osztényi Dániel, Pintér Csaba, Szilvási-Hazag Aliz, Szűcs Barnabás, Tarsoly Zsolt, Vizin-Esquivel Dániel

További pontszerzők: Berényi Emese, Csomor Benedek, Gajári Márk, Hajagos Benjamin, Kubicsek Csenge, Szabó Levente

Felkészítő edzők: Nagy Zoltán, Bálint Zoltán, Bács Ferenc