Szokol Szonja XX Rovidpalyas Videk Bajnoksag2016. december 8 - 10. között rendezték meg az úszók XX. Rövidpályás Vidék Bajnokságát a Kecskeméti Fürdőben. A versenyre 30 egyesület 148 versenyzője nevezett be. A BÁCSVÍZ- KVSC csapata 18 fővel képviseltette magát.

Az egyesületek közti pontversenyben a BÁCSVÍZ-KVSC csapata szerezte meg az első helyet, a második helyen az Egri Úszó Klub, míg a harmadik helyen a Pécsi Sport Nonprofit Kft. végzett. A kecskeméti úszók összesen 46 érmet - 15 arany, 18 ezüst, 13 bronz - nyertek.

A BÁCSVÍZ-KVSC legeredményesebb versenyzője Szokol Szonja volt, aki 5 egyéni versenyszámban - 100 és 200 m mellen, 50 és 100 m pillangón, 100m vegyesen - és 2 váltószámban is - 4x100 m női vegyes váltó, és 4x100m női gyors váltó - Rövidpályás Vidék Magyar Bajnoki címet szerzett.

A BÁCSVÍZ-KVSC további érmes versenyzői: Fazekas Bence, Bogdán Luca, Mészáros Dániel, Ölvödi Petra, Ali Ákos, Garajszki Máté, Ölvödi Soma, Kerekes Luca, Budai Zsolt, Fekete Miklós és Lajter Szabolcs.

Felkészítő edzők: Törös Károly, Poczó Elemér, Bálint Zoltán